KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 16306442
nr 1630 6442
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, daterad - 76, stockholmsmotiv; mm: 27x23 cm, yttermått inklusive ram: 35x32 cm
Utrop:
500 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 00:43:05)
Uppdatera
Visning
fredag 28/6, lördag 29/6, söndag 30/6 och måndag 1/7
Auktionen
avslutas:
måndag 1 juli kl 19:57:55
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén